EMG Çevre

Palet Geri Kazanımı

Palet Geri Kazanımı

Emre Metal firması olarak palet geri kazanımı hizmetini en iyi şekilde tüm herkese sağlamaktayız. Paletler genelde ahşap yapıdan yapılır. Yani elde edilmesinde pek çok ağacın kesilmesi gerekmektedir. Fakat genelde bu tahta paletler kullanıldıktan sonra çürümeye bırakılıyor. Yani kullanılmış tahta paletler olduğu gibi baka bir işe yaramadan çöpe atılıyor. Bu durumun engellenmesi adına hizmet vermekteyiz. Çünkü tahta paletlerin yapımında kullanılan ağaçlar insanlar için oldukça değerlidir. Bu yüzden tahta paletler kesinlikle tek kullanımlık olmamalıdır. Bunun engellenmesinin en iyi yöntemi olarak geri dönüşüm yapılabilir. Yani tahta paletler bazı işlemlerden geçerek yeniden kullanılabilir.

Tahta Paletlerin Geri Dönüşüm İşlemi

Geri dönüşüm için kullanılan tesisatımız Çevre ve Şehircilik bakanlığından onaylıdır. Yani bu işi yaparken gerekli mecralardan gerekli işlemleri talep ettik. Yani bu iş kesinlikle güvenilir olarak tarafımızca yapılmaktadır. Tahta paletlerin geri dönüşümü sayesinde çok iyi bir geri kazanım elde edilebilir. Bu da maliyeti düşürür.

Tahta paletlerin kullanımından sonra yenisini almak daha uygun gibi düşünebilir. Fakat maliyetin azaltılması adına geri dönüşüm kullanılmalıdır. İşin maliyet tarafının dışında bir konu daha var. O da ağaçlarımız. Ağaçlarımız bizler için birer yaşam kaynağı. Bu yüzden onları çok iyi bir şekilde korumalıyız. Bunun sağlanması adına da geri dönüşümün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tüm işletmelerin bunu önemsemesi adına da hizmet veriyoruz.

Sonuç olarak geri dönüşüm endüstriyel alanda da çok önemli. Bu yüzden palet geri kazanımı hizmetini severek veriyoruz. Hem çevreye saygımızdan dolayı hem de bu hizmete gerçekten ihtiyacı olanlardan dolayı veriyoruz. Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten dolayı bize minnettar. Biz de onlara verdiğimiz hizmetin kalitesini ve hızını kesmeden bu alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Her geçen gün kendimizi geliştirerek müşterilerimizi daha memnun ediyoruz.